Женско първенство по футбол: Пълдин (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) 0:4

Първа победа за Интер и Боби Цонев

Бившият халф на Левски и Берое Борислав Цонев беше титуляр при победата на Интер (Запрешич) с 3:1 над Славен Белупо в първи мач от 8-оя кръг на хърватското първенство. Цонев игра до почивката, когато беше заменен от Игор Постониски.

След нулево първо полувреме Интер поведе с гол на Сердер Сердеров в 47-ата минута, но в 49-ата Кристиан Новак се разписа за 1:1. До края домакините доминираха и стигнаха до първата си победа за сезона с попадения на Франо Млинар (87') и Игор Мамут (90').

Интер вече има 6 точки и е предпоследен в класирането, а лидер е Динамо (Загреб), следван от Хайдук (Сплит) и Осиек.