Боби Цонев с красив гол срещу Динамо (Загреб) (видео)

Борислав Цонев реализира четвъртия си гол в хърватското първенство, след като се разписа при загубата на Интер Запрешич с 2:3 от шампиона Динамо Загреб. Българският халф бе точен в 35-ата минута, за да направи резултата 2:2. Той майсторски прехвърли вратаря на гостите, които бяха повели с два гола. През втората част столичани стигнаха до успеха с гол от дузпа на Комнен Андрич. Цонев остана на терена до 84-тата минута, когато бе заменен от Роберт Мишкович. За бившия играч на Левски и Берое това е трети гол в последните пет мача на Интер, като само в два от тях той игра пълни 90 минути.

Юношата на "сините" прави страхотен сезон, като това беше общо 11-и гол за него, след като вкара седем с Берое през есента. Цонев има и общо 8 асистенции за сезон 2018/2019 година.