Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Тухел: Изминахме само половината път към 1/4-финала

Треньорът на Пари Сен Жермен Томас Тухел нямаше как да не е доволен след победата с 2:0 над Манчестър Юнайтед на “Олд Трафорд” в първия мач между двата тима от 1/8-финала в Шампионската лига. Той обаче предупреди, че все още нищо не е решено и отборът му е изминал само половината път към следващата фаза.

“Получи се добра смесица от бързина, агресия и спокойствие с топка в крака. Използвахме халфовете си, за да контролираме развитието на мача. През първото полувреме губехме твърде лесно топката, защото прибързвахме в половината на съперника. През втората част контролирахме мача. На полувремето направихме някои промени в тактиката, но най-важното е, че играхме като отбор - това бе ключът към успеха. Намалихме дистанцията между линиите и успяхме да опазим добре Погба и Рашфорд. Щом ние успяхме да спечелим като гост, същото може да стори и Ман Юнайтед в реванша. Нека се порадваме на тази победа, но след това трябва да мислим за ответния двубой, както и за срещата със Сент Етиен през уикенда. Не можем отсега да мислим за 1/4-финала. Изминали сме само половината път. За момента водим, но това е само полувремето. Трябва да покажем същата игра и в реванша”, заяви Тухел.