Драматичен успех доближи Рейнджърс на точка от Селтик (видео)

Глазгоу Рейнджърс записа много важна победа с 2:1 при гостуването си на Сейнт Джонстън от 19-ия кръг на шотландската Висша лига. Отборът на Стивън Джерард направи обрат, а големият герой беше колумбиецът Алфредо Морелос, който вкара и двата гола.

Домакините откриха с попадение на Матю Кенеди в самия край на първото полувреме, но след почивката Рейнджърс наложи волята си. Морелос изравни с глава в 66-ата минута, а в 88-ата засече центриране от десния фланг и зарадва гостуващите фенове.

"Сините" са втори в класирането, но точка след вечния си съперник Селтик, който обаче е и с мач по-малко.