Антони Иванов титуляр за Газ Метан при загуба в Крайова

Българският халф на Газ Метан Антони Иванов игра цял мач при поражението с 0:2 от Университатя (Крайова) в първа среща от междинния 21-и кръг в румънското първенство. Бившият футболист на Монтана и Септември (София) се преддстави на ниво, но тимът му нямаше големи шансове срещу един от водещите отбори, още повече след като Бубакар Фофана беше изгонен още в 32-ата минута.

И двата гола в мача отбеляза Александру Митрица. Звездата на Университатя откри резултата в 52-ата минута, а в 87-ата се разписа от дузпа. Радослав Димитров остана на резервната скамейка за домакините.

В класирането Университатя е на 3-о място с 38 точки, а Газ Метан е 7-и с 28. Води ЧФР Клуж с 43 точки, пред Стяуа с 40.