100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:4 /почивка/

Пирин се справи с Черно море за Купата на България

Мъжкият волейболен отбор на Пирин (Разлог) се класира за финалната фаза на турнира за Купата на България, след като се наложи като гост над Черно море (Варна) с 3:1 (25:21, 19:25, 25:20, 25:22) в среща от 4-ия кръг на надпреварата, играна тази вечер.

Домакините от Черно море поведоха от начало и поддържаха темпото, след което изпуснаха инициативата в ключовите моменти и позволиха на гостите от Пирин да вземат аванс след 25:21. В следващата част ролите се размениха и резултатът бе изравнен след 25:19 за варненци. Третият и четвъртият гейм минаха под доминацията на разложа и в крайна сметка те се поздравиха с победата.