Уотфорд прекъсна неприятна серия (видео)

Уотфорд записа първа победа от октомври, след като надделя с 3:2 в домакинството си на Кардиф. “Стършелите” имаха четири загуби и една равенство в последните си пет шампионатни срещи, но днес не оставиха съмнения в превъзходството си. Въпреки това в последните минути те можеха да изпуснат победата.

С три хубави попадения на Деулофеу, Холебас и Кина Уотфорд поведе с 3:0, а вратарят на гостите Етеридж направи няколко спасявания, като спаси тима си от нови попадения. Деулофеу откри резултата в 16-ата минута след индивидуален пробив. Малко след почивката Холебас отправи красив удар, след който резултатът стана 2:0, а Кина увеличи аванса на домакините с първия си гол във Висшата лига.

Изглеждаше, че мачът е решен, но в рамките на две минути Кардиф се върна в двубоя с попадения на Хойлет и Рийд. Въпреки това развитие Уотфорд успя да удържи и да стигне до трите точки.

УОТФОРД - КАРДИФ 3:2