Бивш нападател на ЦСКА наказа отбора на Алекс Колев

Ягелония се класира за четвъртфиналите в турнира за Купата на Полша, след като победи с 2:0 като гост Арка (Гдиня). Българският нападател Алекс Колев не игра за домакините, а един от головете за Ягелония отбеляза бившият футболист на ЦСКА Килиън Шеридан.

Ирландецът се появи като резерва в 60-ата минута, а в 75-ата откри резултата в полза на гостите. Малко преди това Адам Дежа от Арка получи червен картон. Точка на спора сложи Патрик Климала в 86-ата минута.

Преди няколко дни двата тима се срещнаха и в мач от първенството, като Ягелония се наложи с 3:1, а бившата звезда на Лудогорец Роман Безяк беше изгонен.