Болоня продължава за Купата на Италия, чака Юве (видео)

Елитният Болоня победи гостуващия втородивизионен Кротоне с 3:0 в среща от четвъртия кръг на турнира за купата на Италия. С два гола за домакините се отличи Рикардо Орсолини, който беше точен в 40-ата и в 67-ата минута. Той асистира и за второто попадение в мача на Диего Фалчинели в 56-ата минута.

На осминафиналите Болоня ще играе срещу шампиона Ювентус. За разлика от турнира за националната купа, в Серия "А" тимът се представя слабо. Момчетата на Филипо Индзаги са в зоната на изпадащите с 11 точки от 14 мача.

Напред продължава и Беневенто след минимален успех с 1:0 над Читадела.