Индзаги бесен на футболистите си

Треньорът на Лацио Симоне Индзаги е бесен на футболистите си след равенството 1:1 срещу Киево от 14-ия кръг на Серия А.

"Не е възможно да се играе по-лошо от това, което игра Лацио през първото полувреме. Това бяха най-лошите 45 минути, на които станах свидетел, откакто съм треньор на Лацио в последните три години. Исках да сменя всички 11 футболисти на почивката, но това е невъзможно.

Затова помолих момчетата да променят играта си. Разбирам, че част от отговорността е и моя, но все пак очаквам повече от отбора. В края на мача може би заслужавахме нещо повече. Три поредни равенства са знак за тревога, защото изпаднахме от топ 4 за първи път от началото на сезона", коментира Индзаги.