Сасуоло и Удинезе не успяха да си отбележат

Отборите на Сасуоло и Удинезе завършиха наравно 0:0 в среща от 14-ия кръг на Серия "А". Двата тима не успяха да си отбележат попадение в срещата, играна на "Мапей", а положения за гол и пред двете врати липсваха.
След днешното равенство двата тима заемат следователно 7-о и 16-о място. Сасуоло събра актив от 20 точки, а "малките зебри" са със седем точки по-малко.
Единственато по-интересна ситуация през първата част бе с отменения гол на Алфред Дънкан в 22-ата минута. Наложи се намесата на ВАР, от която стана ясно, че Дънкан е бил в положение на засада при подаването на своя съотборник Джан Марко Ферари.
Това бе и единственото положение през първото полувремето, в което Сасуоло изглеждаше по-активният отбор, притежаващ топката в голяма част от времето. В 59-ата минута Дънкан намери Мехди Бурабия зад гърба на защитата, но бившият футболист на Черно море и Левски стреля слабо в ръцете на Мусо. В самия край на срещата Мандрагора пробва късмета си с удар от далечна дистанция, който попадна право в Андреа Консили.