Николай Желязков и Александър Попов застават един срещу друг преди дългоочаквания финал между Левски и ЦСКА във волейбола

Царско село мина през Литекс пред погледите на Стойчо Стоилов и култов нападател (галерия)

Царско село удари Литекс с 3:1 и продължи успешната си серия във Втора лига. Това е победа №14 от началото на сезона за тима на Никола Спасов, който напредва по пътя към елитната група. Срещата в "Драгалевци" се игра пред погледите на директора на ЦСКА-София и бивш капитан на Литекс Стойчо Стоилов и някогашния нападател на Локомотив (София) Саша "Цоко" Антунович.

70 Царско село - Литекс (Ловеч)

Георги Хашев откри резултата за домакините с точен удар в 11-ата минута, но скоро след това Добромир Бонев изравни. С това обаче хубавото за гостите от Ловеч свърши. Малко след попадението за гостите отличен шанс пропиля Веселин Минев. Бившият играч на Левски намери топката от волен, но вратарят Петър Петров спаси майсторски.

Веднага след началото на второто полувреме Емануил Манев направи 2:1 за домакините. Мотора опъна мрежата с красив изстрел от 30 метра, след като се появи секунди по-рано в игра. В 74-ата минута голмайсторът Георги Минчев фиксира крайното 3:1 и приближи Царско село към Първа лига.