ЦСКА започва защитата на купата в София

Столичният басейн ”Диана” приема мачовете от турнира за Купата на България, които ще се състоят от петък до неделя (30 ноември-2 декември). Състезанието е последно от календара за спортната 2018 г. и бе отложено за късната есен от тази пролет.

Заявени за участие са 8 отбора, разпределени в две групи: “А” – Локомотив НН, Комодор, Славия и Левски“Б” – ЦСКА, Черно море, Черноморец и Аква спорт

Регламентът предвижда в двете четворки да се играе по системата “всеки срещу всеки”, а после победителите в групите да играят финал за трофея, класираните на второ място в квартетите – за бронза и т.н. Миналата година трофеят бе вдигнат от отбора на ЦСКА, който победи на финала Комодор с 9:6.