Късен гол зарадва Олимпиакос (видео)

За пореден път от началото на сезона в Гърция Олимпиакос трябваше да чака до последните минути, за да стигне до победата. Снощи грандът от Пирея се наложи с 2:1 над Атромитос в дербито на 11-ия кръг и вече е трети в класирането, измествайки от него домакините.

Олимпиакос създаде повече положения до почивката, но ги пропусна, а в 43-ата минута Тимуос Кулурис наказа грешка в защитата на "червено-белите" и откри резултата. Гостите отговориха в 49-ата минута, когато Мохамед камара отблизо се разписа за 1:1. Драмата дойде в самия край на двубоя. В третата минута на добавеното време Ягош Вукович беше изпуснат и донесе победата на Олимпиакос.

Начело в Гърция е ПАОК с 31 точки, следван от Панатинайкос с 24, Олимпиакос с 23 и Атромитос с 21.