Партизан вкара 6 на слабак (видео)

Данило Пантич и Рикардо Гомес забиха по два гола за разгромната победа на Партизан с 6:0 над Динамо (Вранье) в 17-ия кръг на сръбското първенство. "Гробарите" записаха трети пореден успех и стопиха малко от аванса на шампиона Цървена звезда, който направи 2:2 срещу приятната изненада на сезона Раднички (Ниш).

Пантич сложи началото на головата фиеста, но не без помощта на вратаря на Динамо Урош Юрич, който комично позволи топката да мине между краката му след напълно безобидно центриране. В края на полувремето Юрич закъсня да пресрещне Гомес и бразилецът беше точен за 2:0.

След почивката домакините се забавляваха и вкараха още 4 гола. В класирането "черно-белите" са трети, като изостават с 11 точки от Звезда и с 2 от Раднички (Ниш).