Чорбаджийски: Не сме пестили сили, вкарахме втори гол и после 40 минути лежерно темпо (видео)

Защитникът на ЦСКА-София Божидар Чорбаджийски обяви след победата с 2:0 над Дунав, че червените не са пестили сили за следващите по-тежки двубои в първенството.

“Когато не играеш десетина дни, излизаш от ритъм, но после намерихме нашето темпо, отбелязахме гол, успокоихме се. В началото на второто полувреме вкарахме втори гол и после 40 минути лежерно темпо. Не сме пестили сили. Следващият мач е след 7 дни, не е имало идея да пестим сили. Играеш според противника. Това предложи отбора на Дунав. Това, което показахме, беше достатъчно.

Днес теренът беше тежък. В началото беше окей, но след като се пораздвижихме, се разкаля. Честно казано очаквахме по-тежък терен от това, което беше днес”, коментира Чорбаджийски.

снимка: Емона Цончева, Sportal.bg