Югоизточна Трета лига: Локомотив (Пловдив) II - Ботев (Пловдив) II - 1:0 /Почивка/

Тревоги в Питсбърг, Сидни Кросби не тренира

Сидни Кросби пропусна тренировка заради контузия, обяви треньорът на американския хокеен тим Питсбърг - Майк Съливан. Капитанът на "пингвините" не пропусна смяна на линиите и игра повече от 21 минути при загубата с 2:4 срещу Ню Джърси във вторник, но е получил травма и почива в сряда. 31-годишният нападател вкара осем гола и подаде за други 11 в 16 мача от началото на годината, но ще бъде под въпрос за следващите няколко двубоя на Питсбърг.

Шампионите от 2016-а и 2017-а година загубиха в пет от последните си шест мача и са с баланс 7-6-3 след изминаването на почти една четвърт от сезона. Следващият им съперник е Тампа Бей по-късно днес. Питсбърг направи и рокада в сряда, след като изпрати Карл Хагелин в Лос Анджелис и подписа с Танър Пиърсън.