Очаквайте в 13:00 - Фернандо Каранга с първа награда след завръщането си в България

Има ли вратарска криза в Левски - отговорът на Стоянович

Наставникът на Левски Славиша Стоянович бе доволен от победата на неговия тим с 4:1 над Ботев на “Герена”. Специалистът е на мнение, че срещата е била трудна, но играчите му са се справили с напрежението след изравняването точно преди почивката. Старши треньорът обаче призна, че очевидно в отбора има проблем с вратарския пост, след като днес Божидар Митрев допусна твърде лек гол малко преди почивката. Все пак Стоянович не иска да избързва с някакви кардинални решения, а ще иска да анализира ситуацията с щаба си.

75 Левски - Ботев (Пд)

“Труден мач за нас, отборът на Ботев е добър с класен треньор. След отпадането от Купата искахме да покажем добра игра и мисля, че успяхме. Много важни бяха днес трите точки и честитя победата на момчетата. На почивката бях директен и кратък, трябваше да неутрализираме опасните има играчи. Не знам как да ви отговоря за вратарския пост. Нека да преспим и утре с треньора на вратарите и останалия щаб да направим анализ. Явно е, че имаме проблеми на този пост. Имаме и някои други кадрови проблеми. Нуно Рейш по принцип е защитник, но е поливалентен и вече се справи добре на няколко различни позиции. Имаме отлична подкрепа от феновете във всеки мач. Опитваме се да даваме на публиката офанзивен футбол и това се харесва на хората. Предстои ни ново тежко гостуване на Черно море, трябва да анализираме добре какво да променим от мача за Купата, за да имаме подобрение”, каза Стоянович.