Миланов титуляр при разгромна победа на МОЛ Види

Българският национал Георги Миланов изигра силен мач за МОЛ Види, който разгроми с 4:0 като гост Пакси в среща от 13-ия кръг на унгарското първенство. Миланов беше много деен по левия фланг и остана на терена до 75-ата минута, когато отстъпи мястото си на Жомбро Берец.

Всичко в двубоя се изясни още до почивката. Гостите поведоха с гол на Мате Паткай в 17-ата минута, а Люик Него (27') и Армин Ходжич (34') съвсем отчаяха футболистите на Пакси. През второто полувреме Паткай се разписа още веднъж.

МОЛ Види е на трето място във временното класиране с 22 точки. Начело е Ференцварош с 27, следван от Хонвед с 23.

По-късно тази вечер е столичното дерби между Ференцварош и МТК Будапеща.

ПАКСИ - МОЛ ВИДИ 0:4