Атанас Илиев: Голяма е разликата с Царско село, там всичко е ясно

Голмайсторът на Монтана Атанас Илиев беше много доволен от успеха с 2:1 над Литекс в 13-ия кръг на Втора лига, който дойде след обрат. Именно таранът вкара победното попадение, което е негово седмо през тази кампания.

"Не е най-важното ми попадение, но най-важното е, че победихме. Изпуснахме доста през второто полувреме, което ни попречи да спечелим още по-убедително. Първото полувреме не бяхме на себе си, особено през първите 30 минути. Трябваше да пресираме, но нещо не се получаваха нещата. Треньорът Ферарио Спасов ни се скара на почивката, като каза да си стягаме задниците и да си подаваме по-добре топката. Радвам се, че вкарах, но и подаването беше отлично и нямаше как да сгреша от тази позиция. Разликата с Царско село е доста голяма, тъй като не виждам къде ще сгрешат. Ние обаче играем до край. Срещу нас отборите се хвърлят на 300%. Трябва да играем всички мачове, както през второто полувреме и няма да имаме проблем срещу нито един тим във Втора лига. Царско село не искам да ги коментирам, там всичко е ясно. Дано да си взимаме мачовете, за да ги настигнем", Илиев.