Карабах се дъни без Славчев (видео)

Без българския национал Симеон Славчев в състава си, Карабах допусна нова грешна стъпка в първенството на Азербайджан. Шампионите стигнаха само до 1:1 при гостуването си на непретенциозния Кешля и вече  изостават с 5 точки от лидера Нефтчи (Баку).

След нулево първо полувреме Карабах поведе в 56-ата минута с попадение на Мичел, който опъна мрежата от близо след заучено изпълнение на статично положение. Домакините обаче не се пречупиха и в 79-ата минута Ташкин изравни с шут по диагонала.

След няколко дни Карабах приема Сумгаит, а следващата седмица ще гостува на Ворскла (Полтава) в Лига Европа.

КЕШЛЯ - КАРАБАХ 1:1
0:1 Мичел (56)
1:1 Ташкин (79)