Сент Етиен изпусна победата срещу Ним (видео)

Отборите на Ним и Сент Етиен не излъчиха победител в срещата помежду си от 11-ия кръг на Лига 1. Мачът на "Стад дьо Костие" завърши при резултат 1:1, като гостите повече могат да съжаляват, че не си тръгнаха с трите точки.

Сент Етиен водеше в резултата буквално от първата минута. Тогава Матийо Дебюши напредна по десния фланг и центрира в наказателното поле. Там Уахби Хазри се размина с топката, но Реми Кабела бе заел добра позиция зад него и с глава насочи топката във вратата за 0:1.

В 74-ата минута обаче Сент Етиен възстанови равенството. Юмут Бозок даде страхотен извеждащ пас за Рашид Алиуи, който изскочи очи в очи с вратаря и хладнокръвно реализира за 1:1.

Този резултат се запази до края на двубоя и двата тима прибавиха по точка в актива си. Ним продължава с лошата си серия от 9 поредни мача без победа и се намира на 13-ото място с 11 точки. Сент Етиен пък вече е със 17 точки на 6-ото място в таблицата.