Фен на Астън Вила замери мениджъра Стийв Брус със зеле

Мениджърът на Астън Вила Стийв Брус имаше доста неприятна вечер, макар и тимът му да се добра до равенство 3:3 срещу Престън Норт Енд с 10 души в мач от поредния кръг в Чемпиъншип.

Малко преди края на двубоя Брус, който е заплашен от уволнение заради слаби резултати, беше замерен от привърженик на бирмингамци със зелка.

"За съжаление това показва в какво общество живеем. Хората вече не уважават никой, не признават авторитети. Намирам този инцидент за крайно неуважителен", каза Брус след срещата.

Астън Вила поведе с 2:0 през първото полувреме, но в началото на второто Джеймс Честър получи директен червен картон и остави домакините с 10 души. Това доведе до 3 безответни гола за Престън, но в 90-ата минута Яник Боласи изравни за 3:3. Вила можеше и да спечели мача в края на добавеното време, но Глен Уилън пропусна дузпа.

Равентсвото остави бирмингамци на 12-о място в подреждането с 15 точки от 11 мача.