Какво е настроението в националния отбор по ръгби на България преди сблъсъка със Сърбия

Евтимов с четвърти пореден мач като титуляр за Бъртън Албиън

Българският вратар Димитър Евтимов записа поредни 90 минути като титуляр за Бъртън Албиън. Тимът му завърши наравно 0:0 като домакин на Скънторп Юнайтед в среща от десетия кръг на английската Лига 1. В момента Бъртън заема 15-то място във временното класиране с актив от 11 точки.

Българинът пък записа четвърти пореден двубой като титуляр под рамката на вратата, след като в средата на септември подписа договор за един месец. Три от мачовете му са за първенството, а четвъртият - в турнира за Купата на Лига.

Евтимов се представи изключително силно и допринесе сериозно за сензацията, която тимът му поднесе, след като изхвърли елитния Бърнли и се класира на 1/8-финалите. По ирония на съдбата съперник в следващата фаза на надпреварата ще бъде клубът, в чиито редици прекара цели седем години - Нотингам Форест.