Светкавица с четвърта поредна победа

Светкавица (Търговище) записа четвърта поредна победа от началото на сезона в Трета лига – Североизточна аматьорска група. Момчетата на треньора Милен Петков надиграха категорично гостите от Кубрат 2016 (Кубрат) в среща от VI кръг и продължават да се все още без загубен мач в първенството. Светкавица (Търговище) започна силно двубоя и още в първата част поведе в резултата с точното попадение на Юлиян Загоров. През втората част нов гол на Христо Станчев удвои преднината на домакините. Въпреки надмощието си над гостите от Кубрат футболистите от Търговище не можаха да реализират нови попадения и мача завърши 2:0.

Победата прати тима на Светкавица (Търговище) на лидерската позиция, преди утрешните срещи в кръга. В следващия VII кръг – 6.10.18 г. (събота) от 16,00 ч. Светкавица (Търговище) гостува на Септември 98 (Тервел), а Кубрат 2016 (Кубрат) почива.