Росен Кирилов: На полувремето казах, че имаме време да вкараме пет гола

Треньорът на Витоша Бистрица Росен Кирилов остана доволен от волевата победа на своя отбор над Септември с 2:1 като домакин в първия двубой от десетия кръг на Първа лига.

"Много труден мач срещу силен съперник, който е воден от добър треньор. Галчев ни вкара майсторски гол, пропуснахме дузпа, но успяхме да направим обрат и спечелихме ценни три точки. Нищо особено не съм казвал на полувремето, каза им само, че имаме пред себе си 45 минути, в които може да вкараме и пет пъти във вратата на Септември. След гола на Галчев в редиците ни настъпи напрежение и стъписване, което е нормално. Хареса ми как вдигнахме оборотите през второто полувреме и успяхме да пречупим съперника. Радвам се, че успяваме да печелим мачовете си срещу съперници от т.нар. наша черга. Приближихме се към шестото с тези три точки. Радвам се, че момчетата се бориха мъжки, въпреки умората от мача за Купата, помагаха си като братя на терена", каза още Росен Кирилов.