Нов силен мач на Миланов в Унгария

След като преди няколко дни отбеляза първия си гол с екипа на МОЛ Види, днес Георги Миланов изигра нов силен мач за унгарския шампион. Българският национал се отличи с асистенция при успеха с 3:1 над Мезьоковежд в отложена среща от 3-ия кръг.

Ветеранът Роланд Юхаш откри резултата с глава в 19-ата минута, а в 22-ата Матия Катанец си отбеляза автогол. Третото попадение падна в 65-ата минута, когато Миланов надбяга защитата на гостите и поднесе топката на Марко Шчепович. За сърбина не бе проблем да вкара на празна врата.

В края на двубоя Шандор Вайда реализира почетното попадение за Мезьоковежд.

В класирането МОЛ Види е на 3-о място с 13 точки. Начело е Ференцварош с 20 точки, следван от Хонвед с 16.