ЦСКА (Москва) се добра до точка след обрат в Чехия (видео)

ЦСКА (Москва) стигна до драматично равенство в гостуването си на Виктория (Пилзен) от група "G" на Шампионската лига. Двубоят в Чехия приключи при резултат 2:2, като домакините могат много да съжаляват, след като водеха с 2:0 след първото полувреме, но допуснаха изравняване.

Виктория откри резултата в 29-ата минута, когато при центриране от фаул Резнак с глава свали за Крменик, който отблизо бе точен за 1:0.

В 41-ата минута Лимберски центрира отново за Крменик, който с прекрасен удар от воле удвои.

ЦСКА успя да върне интригата в мача още в началото на втората част. В 49-ата минута Никола Влашич центрира отляво и Фьодор Чалов засече кълбото в мрежата за 2:1.

Истинската драма настъпи в добавеното време. В 3-ата допълнителна минута при центриране от корнер Коварик направи голяма глупост и повали Марио Фернандес в наказателното поле за дузпа, а Влашич бе точен от бялата точка и донесе равенството на своя тим.

Така двата отбора ще вземат по 1 точка, като в следващия кръг Виктория гостува на Рома, а ЦСКА приема Реал Мадрид.