Чорбаджийски за вратарския гаф: Нормално, аз колко пъти съм грешил?

Защитникът на ЦСКА-София Божидар Чорбаджийски не придаде голямо значение на нелепата грешка на вратаря Витаутас Черниаускас, който подари елементарен гол от нищото на Черно море, но "червените" все пак спечелиха с 3:1 домакинството си на "Българска армия" в 8 кръг на Първа лига.
"Нормална ситуация, грешка като грешка. Колко пъти съм грешил и аз, и други съотборници? Нормално, това е спорт. Съперникът беше много добър, нищо неочаквано, Черно море ни дадоха отпор. Може би нямаше как да допуснем гол, след като вкарахме в първата минута, но може би те натрупаха повече самочувствие с това си попадение. Оттам нататък вкарахме два хубави гола, успокоихме се и си взехме мача вкъщи.
Черниаускас е невероятен професионалист, нямало е нужда да го успокояваме. Разбира се, че го окуражихме още на терена, когато стана тази ситуация, но не сме го коментирали после в съблекалнята - говорехме си на почивката да вкараме трети гол, за да стане мачът такъв, че да е въпросът само с колко гола ще си тръгне Черно море.
Ще починем два дни и тогава ще мислим за Божинов", коментира Чорбаджийски, визирайки новото звездно попълнение на Ботев (Враца).