Колумбия и Аржентина не излъчиха победител (видео)

Колумбия и Аржентина не излъчиха победител в приятелската среща помежду си, играна на "Метлайф Стейдиъм" в Ню Джърси, САЩ. Срещата приключи без отбелязани голове в двете врати - 0:0.

Първото полувреме бе по-интересно, като първо Давид Оспина трябваше да показва блестящ рефлекс след далечен удар на Езекиел Паласиос. След това и Мауро Икарди тества вратаря в 15-ата минута, но той отново бе непробиваем.

В 28-ата минута и Франко Армани трябваше да се намесва решително след силен шут на Радамел Фалкао.

В 37-ата минута и Джовани Ло Селсо обстрева вратата на Колумбия, но отново Оспина бе последна преграда пред гола.

В началото на втората част Луис Муриел отправи бомбен шут, който бе спасен от Ариас.

В заключителните минути Колумбия бе по-близо до гола след два опасни изстрела на Себастиан Вийя, които бяха отразени от Армани. В крайна сметка обаче до гол не се стигна и мачът завърши без победител.