Локомотив (Пд) и Царско село завършиха наравно в контрола (видео)

Отборите на Локомотив (Пловдив) и Царско село завършиха наравно 1:1 в контрола, играна на базата на столичани. Двата тима изиграха динамичен двубой, а срещата бе провокирана от паузата в първенството заради мачовете на националните отбори. Двубоят започна силно за “смърфовете”, които владееха топката продължително. В 38-ата минута Посинкович получи директен червен картон и след кратък разговор между двамата наставници в игра влезе Анте Аралица. В 50-ата минута удар на Бирсент Карагарен не затрудни стража на Царско село. Десет минути по-късно Аралица излезе очи в очи с вратаря на столичани и изведе Локомотив напред в резултата. В 81-ата миута рейд на играч в бяло завърши с удар, който бе спасен от вратаря на пловдивчани, след което последва добавка от Яким Стойчев и резултатът бе изравнен. Така двата тима не се победиха и завършиха наравно в интересна контрола.