Празненства във Велико Търново за 100-годишнината на Етър

Хебър поведе в класирането след нов успех

Хебър Пазарджик оглави класирането в Трета Югозападна футболна лига, което е цел №1 пред отбора за този сезон.

В среща от 6-ия кръг пазарджиклии победиха у дома с 2:0 Чавдар (Етрополе), докато бившият вече водач Пирин (Разлог) загуби с 1:2 визитата си на Балкан (Ботевград). При тази развръзка „зелените” от Пазарджик събориха Пирин от първото място и се настаниха на свой ред там с преднина от 1 точка пред тима от Разлог. Хебър изигра отлично първо полувреме, след което трябваше да води поне с 4 гола разлика.В 17-та Хебър вече водеше с 1:0 след точно изпълнена от Стефан Лачов дузпа. Три минути по-късно имаше втора стопроцентова дузпа за Хебър, но реферът за изненада на всички на стадиона даде жълт картон на Тонев за симулация.В 32-та минута Стефан Лачов изведе майсторски Цветан Павлов зад отбраната на гостите и последния вкара с техничен удар за 2:0.
За Хебър следва гостуване срещу Надежда (Доброславци) на 15-и септември.