Резервите на Марек биха тези на Германея за купата на АФЛ

Марек победи с 2:0 Германея (Сепарева баня) и продължава напред в турнира за Купата на АФЛ. И двата отбора излязоха на терена на стадион „Бончук“ с резервните си състезатели. Тези на домакините от Дупница се оказаха по-добри и заслужиха успеха си.

Гостите имаха един добър шанс, който дойде в 25-ата минута. Тогава с удар от над 20 метра Калин Тодоров нацели напречната греда на вратата на Марек. Десет минути по-късно пък главният съдия подмина явна дузпа за дупничани за спъване на вратаря Брадваров, който повали Симеон Димитров. Марек поведе в 55-ата минута, когато Симеон Димитров засече с крак центриране от корнер за 1:0. В 64-ата минута отново той се разписа, използвайки груба грешка в отбраната на гостите за 2:0.