И “вълците” нахапаха Уест Хам

Отборът на Уест Хам записа четвърта поредна загуба в Премиър лийг, след като бяха победени от Уулвърхамптън с 0:1 в мач от четвъртия кръг на надпреварата. “Чуковете” продължават да са в криза от началото на шампионата и все още не могат да вземат точка във Висшата лига. Като цяло срещата бе равностойна и трите точки можеха да отидат и в двете посоки. “Вълците” обаче имаха шанса да стигнат до успеха в даденото от съдията продължение. Тогава шут на резервата Адама Траоре донесе победата на Уулвс след грешка на Карлос Санчес.

Така Уест Хам остава на дъното на класирането с нула точки и много поводи за размисъл пред треньорския щаб. Уулвърхамптън пък взе първа победа след завръщането си в елита и в момента не а девета позиция с пет точки.