Палермо без Чочев едва се добра до точката срещу Кремонезе

Отборът на Палермо едва се добра до равенство 2:2 в домакинството си на Кремонезе от 2-ия кръг в Серия "Б". Българинът Ивайло Чочев не бе в групата за двубоя.

Срещата започна добре за сицилианци, които първи взеха преднина с гол на Трайковски в 26-ата минута.

Кремонезе обаче направи пълен обрат през втората част. Първо Стрефеца изравни в 64-ата, а след това Могос изведе гостите напред в 82-ата минута.

Домакините все пак се добраха поне до равенството, като крайното 2:2 бе оформено от Мацота в 88-ата минута.

Така Палермо има две ремита от два мача от началото на сезона. Същото важи и за Кремонезе. Двата тима заемат 3-ото и 4-ото място във временното класиране, но тепърва ще се изиграят всички останали срещи от кръга.