ЦСКА (М) остава със само една победа

Отборите на Рубин (Казан) и ЦСКА (Москва) завършиха при резултат 1:1 в мача помежду си от 5-ия кръг на руското първенство. Дмитрий Полоз (10) даде аванс на домакините в резултата, а резервата Фьодор Чалов (67) донесе точката за столичани, с която те събраха 6 точки и заемат 6-а позиция в подреждането. “Армейците” остават със само една победа от началото на сезона. Рубин пък е седми, също с 6 точки.
В 10-ата минута казанци изпълниха ъглов удар, Дмитрий Полоз бе изпуснат от отбраната на гостите в наказателното поле и бе намерен с хитър пас от Чико Флорес, а после с шут от близко разстояние опъна мрежата зад Игор Акинфеев. В 67-ата минута появилият се преди 5 минути Фьодор Чалов изравни за “армейците”. Той се откъсна напред след дълго подаване и изпревари излезлия неразчетено напред страж Иван Коновалов, насочвайки топката във вратата.