ФК Севлиево се препъна в Червен бряг

Без победител (1:1) завършиха срещата между Партизан и Севлиево в Червен бряг. Двубоят бе от първия кръг на Северозападната Трета лига. Гостите можеха да си осигурят победата още до почивката, но пропуснаха възможностите си чрез Георги Василев и Явор Генчев. Те все пак откриха резултата в 38-ата минута, когато Димитър Байдаков получи топката зад защитата и прехвърли вратаря. Играещият треньор на домакините Любомир Иванов пък уцели гредата от фаул. През втората част червенобрежкият тим излезе с промени в състава и това даде желания резултат. Именно резервата Фердо Стефчов изравни. Борислав Трендафилов пропусна отличен шанс за Севлиево, насочвайки топката в гредата. Накрая Калоян Тодоров не успя отблизо да преодолее вратаря на гостите.