Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Копенхаген с трудна победа преди гостуването в София (видео)

Отборът на Копенхаген постигна трудна победа с 1:0 в гостуването си на Одензе от 4-ия кръг на първенството на Дания. Това бе последен мач на възпитаниците на Стале Солбакен преди гостуването им на ЦСКА-София в третия предварителен кръг на Лига Европа. Датчаните ще се изправят срещу "Армейците" в четвъртък от 20:45 часа.

Копенхаген трябваше доста да се потруди, за да измъкне трите точки в дненшия двубой. Това стана с късен гол на Даме Ндойе в 85-ата минута. 33-годишният сенегалец се разписа с глава отблизо след центриране на Расмус Фалк.

Така Копенхаген продължи добрата си серия от 5 поредни победи и 6 мача без загуба във всички турнири. Отборът се намира начело в класирането в първенството на Дания с актив от 9 точки пред Мидтиланд и Брьондби, който са с по 7.