Наполи удари Киево в контрола, иска руски национал

Амбициозният претендент за трона на Ювентус в Италия Наполи победи с 2:0 в контролен мач Киево. Неаполитанците отбелязаха по едно попадение във всяко от полувремената, което бе достатъчно за крайния успех. В 10-ата минута новото попълнение Симоне Верди откри с красив удар от воле, като прокара топката между краката на защитник на Киево. Четири минути преди края на редовното време Лоренцо Тонели оформи крайния резултат с глава след корнер.

Междувременно стана ясно, че Наполи иска да привлече в редиците си 27-годишният защитник на ЦСКА Москва и руския национален отбор Марио Фернандес. Според Tuttomercatoweb клубът от Неапол вече е стартирал преговорите за привличането на бразилеца с руски паспорт, от чийто услуги се интересуват също Интер и Валенсия. Желанието на ЦСКА Москва е да получи не по-малко от 20 милиона евро за играча, който направи впечатление с представянето си на Мондиал 2017.