ЦСКА Москва спечели Суперкупата на Русия

Отборът на ЦСКА Москва е новият носител на Суперкупата на Русия, след като победи след продължения с 1:0 Локомотив Москва. Двубоят се изигра в Нижний Новгород на едноименния стадион, приел мачове от Мондиал 2018.

Единственото попадение в двубоя отбеляза Хетаг Хосонов в 106-ата минута. Локомотив доигра мача с човек по-малко, след като в 113-ата минута реферът Владислав Безбородов отстрани защитника Соломон Кверквелия за грубо нарушение срещу Родриго Бекао.

За "армейците" това е седма Суперкупа на Русия в историята, което е рекорд за страната. Преди това ЦСКА печели трофея през  2004, 2006, 2007, 2009, 2013 и 2014 години.