Интер се добра до реми срещу Шефилд Юнайтед (видео)

Отборът на Интер се добра само до равенство 1:1 в приятелския мач с Шефилд Юнайтед, игран на "Брамъл Лейн" в Англия. Така "нерадзурите" продължиха с неубедителните резултати в предсезонната си подготовка, записвайки трети пореден мач без успех.

Домакините първи взеха преднина в мача с попадение на Дейвид МакГолдрик в 28-ата минута. Той получи супер извеждащ пас в наказателното поле от Джон Флек и хладнокръвно копна топката над вратаря за 1:0.

Мауро Икарди обаче изравни в 35-ата минута. Антонио Кандрева бе изведен на скорост в наказателното поле и попаде успоредно на голлинията към капитана си, който засече кълбото в мрежата за 1:1. Този резултат се запази до края на двубоя. Това бе първо попадение на аржентинеца в летните контроли.

Следващата проверка на Интер е от турнира "International Champions Cup" срещу Челси на 28 юли.

Съставът на Интер: Ханданович, Д'Амброзио, Де Фрай (Ранокия 69), Скриняр, Далберт (Рорич 11), Асамоа, Галярдини, Кандрева (Дзапа 64), Емнес (Помпети 88), Мартинес (Колидио 78), Икарди (Гавиоли 78)