Вихър и Партизан си вкараха пет пъти

Вихър (Славяново) спечели гостуването си на Партизан (Червен бряг) с 3:2. Това бе първата контрола за съперниците от началото на подготовката. В нея като старши треньори дебютираха Любомир Иванов начело на домакините, Николай Боянов пък за първи път водеше съперника. Отличен мач за неговия отбор. В 15-ата минута Евгени Систов вкара с шут от воле. След още толкова време Константин Генков удвои от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Иван Иванов. До почивката Иванов, Генков и Систов можеха да се разпишат по веднъж. През второто полувреме домакините намалиха от дузпа чрез Калоян Тодоров. След това вихърци направиха още няколко пропуска. В 75-ата минута обаче Йоан Петков реализира – 1:3. После юношата Калоян Димитров застана на вратата на тима от Славяново и малко преди края допусна грешка от която се възползва Леон Илиев за 2:3.