Ще излезе ли Левски от кризата срещу Берое - отговорът от Николай Костов

Новите попълнения на Ливърпул дебютираха при разгром със 7:0

Ливърпул започна предсезонната си подготовка с гръмка победа със 7:0 над Честър. Мениджърът на мърсисайдци Юрген Клоп заложи на два различни състава в двете полувремена, а дебюти за Ливърпул записаха новите попълнения Фабиньо и Наби Кейта. Хари Уилсън (37', 45') вкара два гола до почивката, докато през второто полувреме Джеймс Милнър (48') бе точен от дузпа, Даниел Стъридж (54', 88') реализирах две попадения, а Райън Кент (56') и Дани Ингс (79') също добавиха имената си сред голмайсторите за изразителния успех.

През първото полувреме с капитанската лента бе Алберто Морено, докато след почивката капитан бе Джеймс Милнър.

Лорис Кариус застана на вратата за първи път след злополучния финал в Шампионската лига, като феновете на на Ливърпул, които присъстваха на стадиона, го аплодираха.

Състав на Ливърпул през първото полувреме: Кариус, Клайн, Филипс, Морено, Фабиньо, Джоунс, Уудбърн, Уилсън, Соланке, Ориги

Второ полувреме: Уорд, Робъртсън, Клаван, Чиривела, Камачо, Милнър, Кейта, Кент, Оджо, Ингс, Стъридж