Съперникът на Левски в ЛЕ загря с престижна победа

Отборът на Вадуц постигна победа преди така важния мач от първия квалификационен кръг на Лига Европа срещу Левски. Носителят на Купата на Лихтенщайн се наложи с 2:1 над тима на Цюрих, който се състезава в елита на Швейцария. Спарингът между двата отбора бе изгледан на живо от помощника на Делио Роси Феделе Лимоне. Двубоят се проведе на стадион "Райнпарк"пред 100 зрители. Именно там Вадуц ще посрещне и "сините".
Възпитаниците на немски треньор Роланд Врабец действаха много дисциплинирано и поведоха в резултата при първата си добра възможност. Люхингер се разписа след подаване на Бабич в 24-ата минута. В началото на второто полувреме Гагич вкара второ попадение с удар от 16 метра в левия ъгъл. В 81-ата минута Ндайе оформи крайното 2:1. Голямата звезда на Вадуц Марко Девич продължава да не тренира с тима и най-вероятно няма да играе срещу Левски.