Константин Папазов: Бяхме по-добри

Старши-треньорът на Левски Лукойл Константин Папазов заяви след победата над Балкан (Ботевград) в мач №3 от финалната серия на Националната Баскетболна Лига, че възпитаниците му са стояли по-добре на терена през по-голямата част и от трите двубоя и заслужено са повели в битката за титлата с 2:1 победи.

„Първо искам да изкажа благодарности за коректността на публиката на Ботевград, която през целия мач подкрепяше отбора си, но по никакъв начин не потърси някакъв реваншизъм на база на това, кото се случи в София. Атмосферата беше невероятна. За самите играчи фанатичната подкрепа от сърце за домакините е много по-приятна атмосфера да се играе, отколкото на тишина. От гледна точка на баскетбола – това, което е очевидно и всички са забелязали е нашата игра в защита. Това са вече 120 минути, от които 115 минути сме по-добри от тях. Убеден съм, че никой няма да отрече, включително и колегата, че бяхме добри. Очакват ни още два мача и трябва бързо да се възстановим“, коментира Папазов пред камерите на БНТ.