Празненства във Велико Търново за 100-годишнината на Етър

Късен гол донесе победата на Галакси над Сан Хосе

Лос Анджелис Галакси победи трудно с 1:0 тима на Сан Хосе Ърткуейкс в двубой от шампионата на САЩ. Попадението беше реализирано от Ромейн Алесандрини след асистенция на нападателя Емануел Боатенг в 82-ата минута на срещата в Карсън, Калифорния. Успехът е втори пореден за състава на Галакси в първенството, докато Сан Хосе има само една победа в последните си 11 мача.
Голът на Алесандрини беше един от общо двата точни удара за съперниците в двубоя, а минута преди края на срещата Дани Хьосен пропусна да изравни резултата. Лос Анджелис игра без голямата си звезда Златан Ибрахимович, който получи червен картон в мача срещу Монреал.