Празненствата във Велико Търново за 100-годишнината на Етър започват с демонстративен женски мач срещу полския Медик

Кариана громи Партизан в Червен бряг

Шампионът на Северозападната Трета лига – Кариана, продължи победния си ход и в Червен бряг. Селекцията на Атанас Джамбазки разби местния Партизан с 4:0 в отложения мач от 27-ия кръг на първенството. Всичко приключи за 27 минути през първото полувреме. В 13-ата вратаря на домакините Николай Христов изби с крак опасен удар, но връхлитащия Евгени Игнатов с добавка откри резултата. След 20 минути Игнатов навърза защитата на съперника и подаде на Георги Цеков, който удвои. Малко преди почивката Николай Николов овладя на дузпата центрираната от корнер топка и разстреля червенобрежкия страж – 3:0. Десетина минути след началото на втората част Игнатов прехвърли Христов за крайното 4:0.