Контролна среща: България (U16) - Вестфалия (U16) 0:1 /почивка/

“Дружба” и “Американски колеж” са големите победители в турнира на частните училища

Завърши и втората фаза от турнира на частните училища в неговото 45-о издание (пролет 2018). Състезанието, организирано от БАМФ и неговия дългогодишен президент г-н Лъчезар Паланков, се превърна в истински футболен празник. Срещите бяха изпълнени с приятни емоции, родителски вълнения и безкрайно много красиви голове, пише "Витоша нюз".

При юношите младша възраст триумфираха момчетата от тима на “Дружба”. Те изпревариха “Петър Берон” и ЧОУ “Образователни технологии” след много оспорвани битки в жегата.

При батковците - юноши старша възраст, златните медали грабнаха футболните таланти от Американския колеж (първи отбор). Среброто отиде при техните съученици от втория отбор на елитното училище. С бронза се окичиха играчите на “Дружба”.

Голмайстор на турнира стана Мартин Стефанов от Американски колеж 1. За вратар №1 авторитетното жури посочи неговия съотборник Златомир Папазов, а купата за най-полезен играч на състезанието заслужено спечели Емре Хасан от “Дружба”.

Отново SportRespect награди победителите в турнира с ваучери на стойност 20.00 лв. Призьорите могат да ги използват в www.sportrespect.com – онлайн магазин, който се отличава с многообразието си от спортни стоки: анцузи, якета, спортни екипи, маратонки, обувки и много други, дело на доказани и световноизвестни спортни брандове.