Биляна Везирска шампионка в многобоя при девойките старша възраст

Биляна Везирска от клуб Левски Триадица спечели титлата в многобоя при девойките старша възраст на държавното първенство по художествена гимнастика, категория "А", което се проведе в СОК "Камчия". Домакин на турнира е клуб по художествена гимнастика Чар ДКС (Варна). Везирска събра сбор от 46.075 точки. Втора е Катрин Цонева (Левски Илиана) с 45.214 точки, а на трето място се класира Валентина Николова (Черноморец) с 43.925 точки. 67 гимнастички участваха в многобоя при девойките старша възраст.

Биляна Везирска спечели титлата на финала на топка с 13.800 точки и сребро на обръч с 12.675 точки. На обръч шампионка стана Катрин Цонева с 13.483 точки. Тя е трета на лента с 10.825 точки. Трета на обръч е Йоана Антонова (Левски Илиана), а на топка втора и трета са съответно Стефания Антонова (Левски Илиана) и Сияна Табакова (Академик). На бухалка призовата тройка е Валентина Николова (Черноморец), следвана от Божана Монева (Акро) и Йоана Антонова. На лента победителка стана Божана Монева, а среброто взе Радина Томова (Локомотив).