Чочев и компания паднаха лошо във Венеция (видео)

Отборът на Палермо понесе тежък удар при гостуването си на Венеция. С Ивайло Чочев в състава си, сицилианци загубиха с 0:3 и това може да им коства директната промоция в Серия "А". Чочев игра цял мач, но не можа да помогне на тима си да избегне разгромното поражение, което вероятно ще доведе до уволнението на старши треньора Бруно Тедино.

Серджиу Сукиу откри резултата с красив удар от далечна дистанция в 11-ата минута, а в 16-ата Лео Стулац също изненада вратаря на гостите Алберто Помини с изстрел извън наказателното поле. Крайното 3:0 оформи защитникът Синиша Анджелкович в средата на втората част.

Палермо дели второто място с Парма, но има мач повече от "дуковете", които са в много по-добра форма в заключителната част от сезона в Серия "Б".

Убедителен лидер и сигурен нов участник в елита на италианския футбол е Емполи.